ARGE

Şirketimizin sürdürülebilir başarısı için ‘Fikir Köşesi’ linkimizde Dünyanın her yerinden bildirilen Araştırma ve Geliştirme bilgilerini inceliyoruz. Ürün portföyümüzü büyütmek ve yeni pazarlara açılmak için hem şirket içinden hem şirket dışından uzmanlarla çalışıyoruz.

Ayrıca; kaliteli üretim kaliteli hammadde ile gerçekleşir felsefesi ile almış olduğumuz hammaddeleri laboratuarlarımızda test etmeden silolara yükleme yapmıyoruz.  Çünkü Dismek Kimya Sanayine gelen her hammadde üretim bantlarına girmeden önce KALİTE KONTROL den geçirilir. 

İNOVASYON

Dismek Kimya Sanayi  Farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamak için inovasyon çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Global dünya üzerinde bizim gibi imalat işletmeleri hm ürün hem de hizmet pazarladıkları için ayakta kalmanın ve rekabet etmenin anahtarı inovasyondur.

Çünkü;  daha önce çözülmemiş sorunları çözmek veya daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla araştırma yapmaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalarımız da  zaten var olan pek çok ürün ve hizmeti daha güzel, daha kullanışlı, daha çok insanın işine yarayacak hale getirmeyi amaçlamaktayız. Bu fikirlerin hayata geçirilmesi ve ortaya ürün, hizmet veya iş yapış yöntemlerinin çıkarılmasıyla ve ardından bu ürün ve hizmetlerin satılmaya veya iş yapış yöntemlerinin uygulanmaya başlanmasıyla firmamız  inovasyon çalışmalarını gerçekteştirmiş olur.

FİKİR KÖŞESİ

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

Dismek Kimya Sanayi olarak İnovasyon başlığı altında siz değerli vatandaşlarımızı da düşünerek sizlerin aklından geçen hayallerinizi belki bizimde katkılarımızla hayata geçirmek için ‘FİKİR KÖŞESİ’ başlığı altında tavsiyelerinizi ihtiyaçlarınızı değerlendirmeye alıyoruz.

Buyrun hep biz konuştuk artık sıra sizde;