SPESİFİK KİMYASALLAR

Firmamız Spesifik Kimyasal Ürünlerinde Handiron, Promek Plus ve Mixmek markalarının sahibi ve üreticisidir. Firmamız bu markalarla ihtiyaç odaklı yapı temizlik ürünlerini; Hırdavat, Yapı Market ve Nalbur Sektörüne sunarak piyasada tanınmış güven sağlamış ve kalitesiyle kullanıcıların öncelikli tercihi olmuş bir yapıya sahiptir.

Spesifik Kimyasal ürünlerimizin Bazıları;

 

Spesifik Kimyasal Ürünlerimizi 14 Ülkede, Türkiyenin 81 ili ve 7 Bölge de Ana Bayilerimizle kullanıcılara ulaştırıyor ve satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.

 

OTOMOTİV

Dismek Kimya Sanayi Otomotiv Bakım Kimyasalları alanın da yenilikçi çözümler üreterek hem vakitten hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlayan ürünleri kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor.

Otomotiv grubunda özellikle Balata Spreyi ve Oto Bakım Ürünleri ağırlıklı yapılan inovasyon ve AR-GE çalışmalarımız çok olumlu sonuçlar getirdi ve dünyada eşi benzeri olmayan ambalaj ve yüksek kalitede ürünler üretmemize vesile oldu.

Otomotiv Bakım Ürünlerimizin Bazıları;

Bildiğiniz üzere günümüzün en hareketli sektörlerinden biri olan otomotiv, firmamız içinde önemli bir stratejik çalışma kaynağı olmuştur. Bu çalışmalar neticesinde yüksek kapasite ile hem Handiron markası hemde fason olarak ürettiğimiz Otomotiv ürünleri piyasa da çok ses getirdi. Otomotiv sektörüne bu kadar ağırlık vermemizin sebebi avrupa ülkelerinin otomotiv kimyasallarında ithalata yönelmesi ve yönünü Türkiyeye çevirmesi üzerine üretim için gerekli kapasite arttırımlarını yaparak ihracata yönelip  cari açığımızı azaltmak, ayrıca gerekli tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılarak İnovasyon ve AR-GE çalışmalarımız neticesinde geliştirdiğimiz ürünlerimizin dünya pazarında yer bulmasını sağlayarak farklılıklar yaratıp piyasada kalıcı üstünlük sağlayacağımızdan siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla hiç kuşkumuz yok.

İNŞAAT

Fabrikamız İnşaat Kimyasalları grubunda  Yapı Market ve Nalbur Sektöründe  tercih edilen ürünleri, hem kendi markası ile hemde müşterilerimizin kendi markaları ile üretmeye devam ediyor.

İnşaat Sektöründe özellikle Öne Çıkan Ürünlerimiz;

Bu ürün gruplarında coğrafi konumumuz, hamaddeye yakınlığımız ve teknolojik alt yapımız bizi ön plana çıkartmakta ve tercih sebebi yapmaktadır.

''Önceliğimiz her zaman Müşteri memnuniyeti''

 

YAPIŞTIRICILAR

NaCMC (Sodyum Karboksimetilselüloz) Duvar kağıdı yapıştırıcısı olarak geliştirilen DSA-1000, DB-25, DDK-50, DEX-15, DUS-4500 serisi ürünlerimiz, mükemmel film yapıcı ve suda eriyebilen selülozik polimerlerdir.

Ürünlerimiz, genellikle Duvar Kağıdı yapıştırmasında kullanılmalarının yanında, halı arkası larklama, seramik harcı, ahşap parke dolgusu, saten boya altı sıva macunu hazırlanmasında da kullanılır. Bunların dışında donma geciktirici etkilerinden dolayı alçı ve çimento harçlarında donma geciktirici katkı malzemesi olarak kullanılabilirler. Suda kolay çözünmesi, kıvam verici ve bağlayıcı özelliği nedeniyle duvar kağıdı, deri ve tahta yapıştırmada kullanılır.

Ayrıca Ağaç ve Mobilya; Masif Tutkal - D2 Homopolimer - D3 Hızlı Kuruma Yüksek Mukavamet Tutkalları, Endüstriyel yapıştırıcılar, Koli Yapıştırma Tutkalları, Opp Laminasyon Tutkalları, Tekstil Apre Tutkalları, Mermer Mozaik File Tutkalları üretmekteyiz. 

Ürünlerimiz uzman AR-GE ekibimiz ile dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel boya, kaplayıcı maddeler ve tutkal ürünleri imal ederek sektörde kendini kanıtlamıştır.

Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler sunmaktayız.

Yapıştırıcı katogorisindeki ürünlerimizi fason olarak siz değerli müşterilerimizin markasına istenilen ambalaj ve gramajlar da yapmaktayız.

FASON ÜRETİM

''Piyasada kalıcı rekabet üstünlüğü sağlamak istiyorsan, Kendi markanı yaratacaksın.''

Dismek Kimya Sanayi üretimde edindiği tecrübelerini, yüklü hammadde bağlantıları ve yüksek üretim kapasitesi ile birleştirerek sektörde bir çok firmaya Kendi markaları ile Fason üretim yaparak paylaşmaktadır.

2018 yılı itibari ile yurtiçinde ve yurtdışında fason üretim yaptığımız firma sayısı altmış beşe yaklaşmıştır. Bu başarımızın arkasında müşterilerimizin siparişlerindeki tarihsel katsayı planlaması ve buna bağlı olarak ambalajı önceden hazır etme, onlar adına stok bulundurma ve operasyonel strateji CRM altyapımız bulunmaktadır.

Fason üretim bizim açımızdan iki aşamadan oluşmaktadır.

Bu aşamalar;

  1. Hazırlık
  2. Üretim

Hazırlık aşamasında ürün modelleme, gerekli belge başvuruları ve tasarımı, uzman personellerimiz ile kısa sürede gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Sonrasında  üretime geçilmekte ve teslimat gerçekleştirilmektedir. İlk fason üretimde termin tarihimiz yaklaşık 1 ay içinde tamamlanmış olmaktadır.

Üretimden geçen bir ürünün sonraki sipariş aşamaları çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapmış olduğumuz hizmetler her zaman müşterilerimizin farklı ürünleri kendi markaları ile talep etmesine vesile olmuştur.

Kalite, Güven, Tecrübe ve Hızlı Teslimat en büyük sermayemiz. Eğer sizde piyasada rekabet üstünlüğü sağlamak istiyorsanız, markanıza ürün yaptırmak için geç kalmayın...

 

 

İTHALAT - İHRACAT

Dismek Kimya Sanayi İthalat ve İhracat yapan, kaliteyi benimsemiş uluslararası çalışan bir firmadır. Fakat uluslararası ticaret de dikkat ettiği bazı özverili düşüncelere sahiptir. Peki bu özverili düşünceler neler;

İmalat yaparken kullanacağı hammadde Türkiye de üretimi yoksa ithalatını yapar. Çünkü şirketin kuruluş amacı yerli sermaye ve yerli ürünlerle hizmet vermektir.

İthalat şirketimiz için her zaman ikinci planda yer alan bir ticaret modelidir.

İhracat yapmak için resmi kurum ve kuruluşlarla sürekli irtibat halinde olan firmamız, yurtdışı fuarlarına katılarak bağlantılar kurmakta ve uluslar arası bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Bir ülkenin cari açığını kapatmanın ihracata dayalı olduğunu benimseyen firmamız, gerek dostlarımızın tavsiyeleri ile gerekse aracılık eden firmalar ve internet sayesinde sürekli yurtdışı pazarlarında müşteri aramakta ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

Bu özverili düşüncelerimizden vazgeçmeyerek, genç çalışma arkadaşlarımızla ülkemiz ve insanlarımız için daima son gücümüzle çalışacağımızı taahhüt ederiz.