POLİTİKALARIMIZ

Dismek Kimya Sanayi’nin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, kuruluş ve topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır.

Ortak değerlerimiz olan müşteri odaklılık, verimlilik, dürüstlük, saygı, güven, açıklık, sosyal sorumluluk, ekip çalışması, kalite ve sürekli gelişim İnsan Kaynakları politikamızın temel değerlerini oluşturur.

Personel seçimi yaparken Dismek Kimya Sanayi’ni geleceğe taşıyacak, sürdürülebilir başarıyı sağlayacak kişileri tercih ederiz. Biz de en etkin şekilde çalışmayı sağlayacak çalışma ortamları oluştururuz. Bireysel ve kurumsal öğrenmeye ve gelişmeye önem veririz.

Çalışanlarımızın firmamız performansı ile uyumlu, en yüksek performansı göstermeleri için çalışırız. Çalışanlarımızı maddi ve manevi olarak destekleriz. Her şey den önemlisi çalışanlarımızı yani ‘En Değerli Varlıklarımızı’ aile gibi görür, hayatlarına renk katarak sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmayı sağlarız.

Yapmış olduğumuz açıklamalar şirketimizin İK politikalarını oluşturmakta ve bunu gururla herkesle paylaşmaktayız.